Komuniteti I Lojërave Për Të Rritur

Luaj online me njerëz të këqinj


Mobile Ready Lojra

Lojrat e ndër-platformës do të punojnë në të gjitha pajisjet


Lojë E Lirë.

Pa klikbait, vetëm lojë porno falas.

Gay Hentai Lojëra Në Lojrat Seksuale Yoi

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Luaj Tani!

Je i lodhur nga mungesa e lojrave të seksit falas të përkushtuara Ndaj Jooi online? E pra, lajmi i madh është se ju më në fund keni arritur në një platformë e cila është e përkushtuar për të ju dhënë qasje për ta! Kur filluam për herë të parë Lojrat E Seksit Të Yoi-It, ishte për një arsye dhe vetëm për një arsye: t'i tregonim botës se nuk ka qenë kurrë më e lehtë për të luajtur lojëra homoseksuale në internet. Oh, dhe para se të mendosh se do të duhet të paguash një krah dhe një këmbë për të hyrë brenda – dua të të them shumë para kohës që është e lirë të bashkohesh!, Mund të kesh akses premium në zonën e anëtarit tonë pa harxhuar asnjë qindarkë. Ne ndërtuam rrjetin në një model freemium ku ju duhet të paguani vetëm nëse me të vërtetë doni. Të gjitha lojërat janë 100% të lira dhe mund të zgjedhësh cilat shtesë dëshiron t'i blesh me lehtësi. Kjo do të thotë se nuk ka rrezik kur është fjala për të hyrë brenda – shumë bukur, eh? Sot, dua të të flas pak për atë që është e disponueshme në këtë platformë të mahnitshme dhe pse kam kaq shumë besim në të ardhmen e saj. Pra, le të flasim për destinacionin tonë dhe ju mund të merrni një ide të mirë se çfarë po ndodh.

Një koleksion i madh lojrash

Të gjithë e dinë se madhësia ka rëndësi, apo jo? Kjo është pikërisht arsyeja pse ne jemi përpjekur për të sjellë një koleksion të mirë të lojës që ka gjasa të jetë shumë i rëndësishëm për interesat tuaja. Çfarë dua të them, saktësisht? Epo, siç mund ta dini, ka shumë lloje lojrash atje jashtë dhe jo të gjitha janë veçanërisht të mëdha. Në Lojërat Jaoi Sex, ne kemi një koleksion dhe gamë titujsh përmes një rangu të mirë temash në mënyrë që pavarësisht se në çfarë je, ka mundësi të ketë diçka që të gudulis imagjinatën., Më lejoni të them se jam jashtëzakonisht krenar të njoftoj se brenda, janë 14 lojra të lira, me një 3 të tjerë në zhvillim dhe për shkak të lirimit në 6 apo më shumë muajt e ardhshëm! Mjafton të them se e kemi seriozisht për aftësinë tonë dhe duam që ju të keni sa më shumë opsione dhe zgjedhje të hapura që të jetë e mundur. Sa më shumë të luash, aq më shumë prodhojmë. Kjo është e gjitha që të duhet për ty që të botojmë më shumë tituj ekskluziv. Oh, dhe po – këto janë lojra ekskluzive!, Nuk do t'i gjesh askund tjetër në internet, kështu që lidhu dhe bëhu gati sepse do shkosh në një aventurë homoseksuale që nuk do të mund të rezistosh.

Lojë e të gjithë shfletuesit

Për t'i mbajtur gjërat të thjeshta dhe për të siguruar kompatibilitetin celular, ishte me të vërtetë e rëndësishme për ne të përqëndrohemi në dhënien e vizitorëve aftësinë për të luajtur lojrat tona pavarësisht se çfarë pajisjeje po përdornin. Si rezultat, e gjithë infrastruktura jonë është ndërtuar në shfletues, për aq kohë sa je e pajisur me Krom, Safari, Firefox apo Opera, nuk do të kesh probleme fare të hysh në lojrat tona dhe të shijosh të gjitha ato., Ne e kemi hartuar këtë komunitet me lojra të lëvizshme në mendje shumë-të gjitha lojrat punojnë pa pushim në PCs dhe pajisje mbajtëse, plus ju mund të vazhdoni dhe të sinkronizoni shpëtimin tuaj lehtësisht, duke bërë tranzicione në mes të dy pajisjeve më të lehta të bëra se sa tha. Ndërsa ne përfundimisht kemi plane për një lëshues jashtë linje, tani, ne jemi të kënaqur me modelin aktual që kemi dhe me të vërtetë besojmë se është hapi i duhur për projektin tonë. Duhet të theksohet se loja e shfletuesit është fokusi ynë dhe ne gjithmonë do të sigurohemi që njerëzit në pajisjet e tyre të kenë hyrje – pa shkarkime të nevojshme!, Nëse kjo tingëllon si një përvojë homoseksuale hentai lojërash, ju do të donit të përfshiheshit ... pse të mos bashkoheni tani? Ti e di që ka kuptim!

Një komunitet aktiv

Kur nuk po luani Lojëra Me Yoi-n, mund të kontrolloni forumet zyrtare ose, përndryshe, duke biseduar në serverin tonë Të Përçarjes. Kemi kohë që mendojmë se në komunitete të vogla si këto, të jesh në gjendje të lehtësosh diskutimin është me rëndësi të madhe. Duam të të japim bekimin premium të lojrave seksuale, plus një vend për të biseduar me të tjerët në të njëjtën temë! Do të gjeni se rreth 150 poste të reja janë shtuar në forumet tona çdo ditë, plus serveri I Përçarjes është i populluar me më shumë se 6,000 anëtarë, ë?, Ka shumë porno atje gjithashtu, plus një vend ku ju mund të kontaktoni direkt zhvilluesit dhe t'u jepni atyre komentet tuaja se si po funksionojnë lojrat. Duam që të hysh dhe të na thuash se çfarë mendon, është jetike për të ardhmen e projektit tonë dhe do të ngecim për përparim, nëse nuk do të dinim se çfarë mendoje. Ne mendojmë se duke shkuar përpara, duke u dhënë njerëzve aftësinë për të biseduar drejtpërdrejt me ekipin tonë është ajo që do të na bëjë të ndryshëm nga të gjitha destinacionet e tjera atje. Për Këtë bëhet fjalë Vetëm Lojra Seksi Yoi!

Më shumë Lojëra Seksi Të Jooi-It.

Të jem plotësisht i sinqertë me ty, mendoj se kam qenë pak i ashpër me pjesët më të mira Të Lojrave Të Seksit Të Yoit, dhe ndoshta është një ide e mirë që ti të hysh brenda dhe të shohësh se si janë gjërat. Ky është një uebsajt i lojës hentai me temë homoseksuale dhe nuk kemi frikë ta pranojmë. Nëse nuk është çaji yt, pse ke lexuar kaq larg? Nëse ju duket diçka që mund të shijoni, ju lutem, krijoni llogarinë tuaj falas sot dhe le t'ju ngarkojmë me disa lojëra të shijshme për homoseksualët., Është kënaqësi të flas me ju për atë që kemi marrë për të ofruar – tani të krijojë llogarinë tuaj dhe të shohim pse të gjithë po flasin për Lojëra Seksuale Jaoi. Kemi një reputacion për një arsye, sepse kur vjen puna te kjo gropë dhe i jep të gjithëve atë që duan, askush nuk i afrohet asaj që mund të bëjmë. Pra, do të shihemi në anën tjetër? Regjistrohu dhe ta nisim këtë festë!

Luaj Falas Tani